חטיבת ה VIP של קבוצת לאופר GHI

חטיבת ה-VIP של לאופר תעופה מציעה מגוון רחב של שירותי VIP בנמלי התעופה בן גוריון אילת ועובדה, במעברי הגבול עם ירדן, ובשדות תעופה ברחבי העולם.

פרופיל החברה

חברת לאופר ביססה לעצמה מוניטין גבוה בזכות עשרות שנות ניסיון בשירותי קרקע בכל נמלי התעופה של ישראל. בעקבות מחויבותה המוחלטת לשביעות רצון לקוחותיה, הקימה Laufer Aviation מועדון אקסקלוסיבי המעניק מגוון רחב של שירותי VIP  בנמל התעופה בן גוריון ונמלי התעופה אילת ועובדה, במעברי הגבול עם ירדן ובשדות תעופה ברחבי העולם. אנו מאפשרים חווית שירות  VIP מלאה החל מההמראה בנתב"ג ועד לנחיתה במדינת היעד.

חטיבת ה-VIP שומרת על מעמדה כספקית שירותי ה-VIP המובילה של ישראל, ומספקת את השירות למגוון רחב של לקוחות כגון דיפלומטים, אנשי עסקים, אישי ציבור, תיירים, חברות הייטק, סלבריטאים ועוד.  

כחברת שירותי קרקע מובילה, Laufer Aviation-GHI, מספקת מגוון מקיף של שירותים לנוסע, איתור כבודה, ניהול מטענים, שירותי קרקע טכניים ועוד, בנוסף לשירותי ה-.VIP Laufer Aviation-GHI משרתת כיום כ- 4.5 מיליון נוסעים וכ- 20,000 טיסות מדי שנה.

Laufer Aviation-GHI הינה חברה ותיקה בארגון (IGHC (IATA Ground Handling Council, ונמנית בין מייסדי הארגון הראשון לחברות למתן שירותי קרקע  AVIANCE. החברה מספקת שירותים מתקדמים עבור למעלה מ-70 חברות תעופה.